Gigi Hadid ende e mban të fshehur shtatzaninë - Bota Sot
Gigi Hadid ende e mban të fshehur shtatzaninë

Bota e Yjeve

Gigi Hadid ende e mban të fshehur shtatzaninë

Nga: H.O. Më: 6 korrik 2020 Në ora: 09:29
Gigi Hadid

Gigi Hadid ende nuk e ka treguar barkun e saj të rritur që kur njoftoj për shtatëzaninë e saj në prill.

Dhe pasi britanezja British Vogue tha se ajo ka vendosur të maskoj barkun e saj në rritje, 25 vjeqare është rikthyer.

Ajo në Tëitter të dielën konfirmoj deklaratat e saj të mëparshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat