Alessandra Ambrosio me fustan mëndafshi - Bota Sot
Alessandra Ambrosio me fustan mëndafshi

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio me fustan mëndafshi

Nga: H.O. Më: 6 korrik 2020 Në ora: 09:37
Alessandra Ambrosio

Ajo festoj 4 korrikun me miqtë dhe familjen në Malibu. Dhe të dielën në mbrëmje, Alessanra Ambrosio u nis për një darkë tjetër familjare me fëmijët e saj dhe ish burrin Jamie Mazur në Malibu.

Ajo dukej fantastike me një fustan mëndafshi dhe një palë sandale të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat