Vanessa vë maskën, por 'reklamon' të pasmet - Bota Sot
Vanessa vë maskën, por 'reklamon' të pasmet

Bota e Yjeve

Vanessa vë maskën, por 'reklamon' të pasmet

Nga: H.O. Më: 7 korrik 2020 Në ora: 09:16
Vanessa Hudgens

Ajo fitoj famën 16 vite më parë si një nga yjet e Disney's High School Musical.

Dhe derisa izolimi për shkak të pandemisë koronavirus po vazhdon, Vanessa Hudgens është fokusuar në qëndrimin fit dhe shëndetshëm./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat