Chloe nuk i lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Chloe nuk i lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Chloe nuk i lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 7 korrik 2020 Në ora: 19:48
Chloe Ferry

Të hënën mbrëma ishte një takim mjaft domethënës.

I udhëhequr nga ylli i Geordie Shore, Chloe Ferry, yjet u bënë bashkë në restorantin Elysee në Fitzrovia dhe më pas në barin Soho, për një natë të paharrueshme, përcjell Bota sot.

Biondja seksi 24 vjeçare mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj, e veshur në një fustan të zi, që ekspozonte krejtësisht gjoksin pa sytjena, këmbët e gjata seksi dhe shpinën.

Bashkë me të ishin yjet Wes Nelson, Chloe Veitch, Levi Davis dhe Tessie, motra e Tallia Storm./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat