Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” prezantuesen, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram” - Bota Sot
Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” prezantuesen, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram”

Bota e Yjeve

Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” prezantuesen, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram”

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 17:46
Dileta Leota

Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!” Ka qenë ky mesazhi i publikuar ditën e djeshme në “Instagram” nga Dileta Leota.

Prezantuesja televizive ka publikuar edhe një fotografi në përfundim të stërvitjes.

Por, çfarë ka tërhequr vëmendjen, ka qenë komenti i Zlatan Ibrahimoviçit, që jeton pranë banesës së Leotës: “Çfarë po bën në çati, Dileta? Mos u relakso”, shkruante sulmuesi i Milanit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat