Rita Ora mban në dorë këtë gjë të turpshme - Bota Sot
Rita Ora mban në dorë këtë gjë të turpshme

Bota e Yjeve

Rita Ora mban në dorë këtë gjë të turpshme

Nga: H.O. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 23:17
Rita Ora

Ajo është e njohur për hitet e saj të famshme dhe për veshjet tepër të guximshme.

Dhe Rita Ora ndau një fustan me një emoji të printuar derisa mbante në dorë një vazo në formë të pasmesh.

Ajo në Instagram të mërkurën shpërndau një seri fotografish me këtë fustan mëndafshi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat