Humbë Ylli i 'Glee' Naya Rivera , djali i saj e gjindet duke lundruar i vetëm me varkë. - Bota Sot
Humbë Ylli i 'Glee' Naya Rivera , djali i saj e gjindet duke lundruar i vetëm me varkë.

Bota e Yjeve

Humbë Ylli i 'Glee' Naya Rivera , djali i saj e gjindet duke lundruar i vetëm me varkë.

Nga: B.F Më: 9 korrik 2020 Në ora: 14:00
Naya Rivera

Aktorja  Naya Rivera, e  njohur më shumë për interpretimin e Santana Lopez në dramën muzikore të hitit "Glee", mungon pas një udhëtimi në Liqenin Piru, California.  Sipas The Hollywood Reporter, autoritetet filluan një operacion të kërkimit dhe shpëtimit duke përdorur helikopterë, drone dhe ekipe zhytjeje për aktoren  të Mërkurën pasi djali i saj katër vjeçar Josey u gjet duke notuar vetëm në një varkë me qira.  Rivera thuhet se kishte marrë me qira një varkë në 1 pasdite të Mërkurën, sipas Departamentit të Sherifit të Qarkut Ventura.

Në orën 10.39, Sherifi i Qarkut Ventura "ndau në Twitter se operacioni për Rivera, i përmendur si një viktimë e mundshme në mbytje, ishte pezulluar dhe do të vazhdonte" në dritën e parë "të së  enjtës. Djali i Riveras, të cilin e ndan me  ish-aktorin  Ryan Dorsey, raportohet të jetë i padëmtuar.  Ai thuhet se u tha autoriteteve që ai dhe e ëma shkuan për të notuar, por ajo kurrë nuk u kthye në varkë.  Të martën, Rivera kishte tweet-në një foto ku puthej Josey me titullin, "vetëm ne të dy".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat