Izabel Goulart seksi në të bardha - Bota Sot
Izabel Goulart seksi në të bardha

Bota e Yjeve

Izabel Goulart seksi në të bardha

Nga: E.R Më: 10 korrik 2020 Në ora: 11:59
Izabel Goulart

Modelja Braziliane,Izabel Goulart, tregon trupin e saj fenomenale në bikini të bardha

Ajo ka festuar 30 vjetorin e lindjes së të fejuarit të saj të futbollistit Kevin Trapp në Mykonos.

Image
 
Izabel Goulart siguroi që argëtimi të mos ndalet a ajo ishte parë në njomjen e diellit në një bikini të vogël të bardhë e cila ndihmoi në shfaqjen e çdo pëllëmbë të figurës së saj mahnitëse, shkruan Daily Mail, transmeton ''Bota sot''.

Bukuroshja braziliane, 35 vjeç, e cila u fejua me sportistin në verën e vitit 2018 pas tre viteve të takimit, dukej fenomenale teksa shijonte argëtimin dhe frolikët pranë pishinës.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat