Fjolla apo Kim Kardashian, fustani i saj të lë pa mend - Bota Sot
Fjolla apo Kim Kardashian, fustani i saj të lë pa mend

Bota e Yjeve

Fjolla apo Kim Kardashian, fustani i saj të lë pa mend

Nga: H.O. Më: 10 korrik 2020 Në ora: 14:02
Fjolla

Fjolla Morina ka realizuar një set të ri fotografik. Ajo duket mahnitëse në fotografitë e fundit.

Fjolla Morina këto foto i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, të shkëputura nga seti i ri fotografik.

Fjolla shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe korset të zi, duke ia theksuar kështu linjat trupore.Fjolla në këtë set fotografik ngjan më shumë se kurrë me yllin hollivudian, Kim Kardashian.

Ja fotot më poshtë:

Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If looks could kill😉

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's in the eyes, always the eyes. @sellmakasumoviq💄 @kacilleshi✨ @artonhumolli_photography 📸

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat