48 vjeçarja me dukjen e saj nuk lë vend për imagjinatë - Bota Sot
48 vjeçarja me dukjen e saj nuk lë vend për imagjinatë

Bota e Yjeve

48 vjeçarja me dukjen e saj nuk lë vend për imagjinatë

Nga: E.B Më: 10 korrik 2020 Në ora: 16:08
Caprice Bourret

Biznesmenja 48 vjeçare, Carpice Bourret, ka befasuar me veshjen e saj. 


Bourret nuk ka lënë vend për imagjinatë me veshjen e saj në rrugës e Londrës, shkruan "The Sun".


Biznesmenja kishte veshur pantollna të shkurtër, dhe një xhaketë ku kishte ekspozuar së tepermi gjoksin e saj, transmeton "Bota Sot".


Gjithashtu, në një intervistë Caprice ka thënë se për të mbajtur bashkëshortin mirë dhe afër vetës një femër duhet ti bëjë dy gjëra, t'i përgatisë ushqimin dhe të bëjnë seks.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat