Iggy Azalea shfaqet për herë të parë në publik me fëmijë

Bota e Yjeve

Iggy Azalea shfaqet për herë të parë në publik me fëmijë

Nga: E.B Më: 10 korrik 2020 Në ora: 18:05
Iggy Azalea

Iggy Azalea është shfaqur në publik për herë të parë pasi u bë nënë.

Ajo është parë për herë të parë me djalin dhe me dado.


Azalea përmes një postimi në Instagram ka lajmëruar se ka lindur dhe ka një djalë, shkruan "Bota Sot".


Iggy Azalea ku emrin e vërtetë e ka Amethyst Amelia Kelly ka vazhduar shkrimin duke thënë se dëshiron ta mbajë jetën e djalit të saj private, por nuk ka dëshiruar të mbajë sekret lindjen e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat