Tiffany Haddish është bërë gati tullace - Bota Sot
Tiffany Haddish është bërë gati tullace

Bota e Yjeve

Tiffany Haddish është bërë gati tullace

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 18:49
Tiffany Haddish

Tiffany Haddish njihet më së miri si komedianja që na bën të qeshim derisa të kemi dhimbje stomaku, por për disa kohë të paktën, ajo do të njihet si komediane që sapo preu pothuajse të gjitha flokët dhe sigurisht, kjo nuk është shaka.

Haddish tregoi në Instagram në një seri prej tre postimesh të IGTV procesin para fansave të saj. Aktorja e filloi prerjen dramatike duke e ndarë arsyetimin e saj: “Preva flokët! Unë i shkurtova të gjitha flokët sepse dua të shoh zbokthin e kokës time. Unë e di tërë trupin tim që e di se ku është çdo nishan, por unë nuk njoh zbokthin. Prandaj përshëndetje zbokth # E gatshme për gjithçka”, shkroi ajo.

Në videon e dytë, komediani siguron fansat se ajo nuk e ka humbur mendjen. Haddish thotë në video se çdo gjë është në rregull me trurin e saj dhe se ajo thjesht dëshiron vetëm të shohë zbokthin e saj. “Unë kam 100 nishane në të gjithë trupin tim, por sa kam në kokën time?”, tha ajo. Haddish gjithashtu thotë se kjo është diçka që ajo ka dashur ta bëjë për një kohë të gjatë, kështu që është e entuziazmuar që më në fund do ta bëjë atë.

Dhe në videon e fundit, shoqja e Haddishit, Precious, i kap karficat në kokë për të përfunduar prerje. “Precious po i qeth ato për mua”, thotë ajo. Në fund të klipit, kur flokët e saj ishin pothuajse qel, ajo bëri një lidhje të drejtpërdrejt me aktorin Ghanaian Michael Blackson për të zbuluar pamjen e saj të re.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat