Izabel, “çudit” Greqinë me format e saj - Bota Sot
Izabel, “çudit” Greqinë me format e saj

Bota e Yjeve

Izabel, “çudit” Greqinë me format e saj

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 20:30
Izabel Goulart

Izabel Goulart ka treguar format e saj fenomenale derisa është parë në një pishinë në Mykonos të Greqisë ku po feston ditëlindjen e saj të 35 të saj bashkë me të fejuarin, futbollistin Kevin Trapp

Pas lehtësimit të masave kundër pandemisë, bukuroshja Izabel Goulart është parë duke pushuar në Mykonos të Greqisë.

E në këtë rast Izabel si ka lënë asgjë rastësisë për të rënë në vëmendje derisa është parë duke marrë diell dhe treguar trupin e saj të mrekullueshëm.

Bukuroshja braziliane (35), e cila është martuar me sportistin në verën e vitit 2018, e ku po vazhdojnë të jenë në lidhje, është dukur fenomenale dhe ka shijuar pushimet në pishinë. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat