Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj - Bota Sot
Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj

Bota e Yjeve

Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 06:25
Mila Kuznetsova

Emri i saj është Mila Kuznetsova dhe mban rekordin në Ukrainë përsa i përket gjoksit.

Me një perimetër prej 135,5 cm ajo renditet e 13-ta në botë.

Në vitin 2019 rekordin e mbante Allegra Cole gjoksi i të cilës kishte një perimetër prej 138 centimetër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat