Enca ngacmon fantazinë mashkullore me foton e fundit superseksi - Bota Sot
Enca ngacmon fantazinë mashkullore me foton e fundit superseksi

Bota e Yjeve

Enca ngacmon fantazinë mashkullore me foton e fundit superseksi

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 06:45
Enca

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të shijojë plazhin dhe ditët me diell të verës në bregdetin shqiptar, ndërkohë që dje është shfaqur para një pishine.

Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur seksi, ndërsa ka në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Image

Këngëtarja realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër javësh numëron jo më shumë se 4.1 milionë klikime në “YouTube”.

Kujtojmë se Enca kishte paralajmëruar një album dhe disa klipe këtë vit, por që duket se planet e saj dështuan, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat