Elizabeth Hurley modelon vet bikinet e dizajnuara - Bota Sot
Elizabeth Hurley modelon vet bikinet e dizajnuara

Bota e Yjeve

Elizabeth Hurley modelon vet bikinet e dizajnuara

Nga: H.O. Më: 13 korrik 2020 Në ora: 09:15
Elizabeth Hurley

Ajo e ndryshoj karrierën e saj të aktrimit me një dizajnere të suksesshme të bikineve.

Dhe Elizabeth Hurley e dëshmoj se ajo është vetë reklama më e mirë duke shpërndarë disa foto me bikine të dielën.

Duke promovuar linjën e saj, aktorja 55 vjeqare dukej fenomenale me një veshje dy pjesëshe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat