Bella Hadid realizon setin më të rrezikshëm dhe më të 'nxehtë' ndonjëherë - Bota Sot
Bella Hadid realizon setin më të rrezikshëm dhe më të 'nxehtë' ndonjëherë

Bota e Yjeve

Bella Hadid realizon setin më të rrezikshëm dhe më të 'nxehtë' ndonjëherë

Nga: H.O. Më: 13 korrik 2020 Në ora: 09:32
Bella Hadid

Bella Hadid është padyshim një nga modelet më të kërkuara në botën e modës.

Dhe 23 vjeqarja këtë e ka sjellë edhe në Instagram të dielën, duke xhiruar për kampanjën e Calvin Klein Swimwear./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat