Selena Gomez krejt natyrale, pozon nga shtëpia - Bota Sot
Selena Gomez krejt natyrale, pozon nga shtëpia

Bota e Yjeve

Selena Gomez krejt natyrale, pozon nga shtëpia

Nga: H.O. Më: 13 korrik 2020 Në ora: 09:38
Selena Gomez

Selena Gomez ka realizuar disa foto nga shtëpia të dielën, e veshur me Puma.

27 vjeqarja kishte veshur një bluzë të bardhë dhe trenerkat me ngjyra me një palë patika ngjyrë vjollcë.

Ajo duket krejtësisht natyrale, pa makiazh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat