Kur zhvishen femrat më 'seksi' të Britanisë së Madhe - Bota Sot
Kur zhvishen femrat më 'seksi' të Britanisë së Madhe

Bota e Yjeve

Kur zhvishen femrat më 'seksi' të Britanisë së Madhe

Nga: H.O. Më: 13 korrik 2020 Në ora: 09:48
Zara McDermott

Yjet televizive kanë kaluar kohën në jahte luksoze kur Britania e Madhe ka hequr kufizimet.

Të dëshpëruarat për një tjetër festë luksoze, të famshmet nga Love Island, Made In Chelsea dhe The Only Way Is Essex po marrin rreze dielli në vende të nxehta si Ibiza dhe Marbella, pas katër muajsh të izoluara në shtëpi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat