Me gjoks dhe shalë jashtë, modelja e famshme “tërbon” rrjetin me fustanin ekstravagant - Bota Sot
Me gjoks dhe shalë jashtë, modelja e famshme “tërbon” rrjetin me fustanin ekstravagant

Bota e Yjeve

Me gjoks dhe shalë jashtë, modelja e famshme “tërbon” rrjetin me fustanin ekstravagant

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 14:08
Demi Rose

Gjatë periudhës së karantinës për shkak të pandemisë koronavirus, ajo i ka mbajtur aktiv fansat e saj me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

E tani që masat janë duke u lehtësuar, Demi Rose, nuk lë asnjë event pa shkuar. Të dielën, modelja britanike është siguruar që veshja e saj të bie menjëherë në sy, gjatë pjesëmarrjes në një event në Londër.

25-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të gjatë, i cili i ekspozonte gjoksin bombastik dhe shalën. E në fakt me këtë veshje ekstravagante, Demi ktheu gjithë sytë nga vetja në festën e madhe.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat