Arbenita shfaqet komplet e zhveshur nga vaska, e shoqëron vetëm një gotë verë - Bota Sot
Arbenita shfaqet komplet e zhveshur nga vaska, e shoqëron vetëm një gotë verë

Bota e Yjeve

Arbenita shfaqet komplet e zhveshur nga vaska, e shoqëron vetëm një gotë verë

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 11:41
Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli sapo gjeti një tjetër mënyrë për të qënë kryefjala e mediave online.

Prej kohësh është përfolur se Arbenita ka kryer ndërhyrje në trupin dhe fytyrën e saj për ta perfeksionuar atë, por gjithashtu edhe lidhja me reperin Fero e ka bërë më të njohur në krahinat shqiptare.

Mbrëmjen që lamë pas, Arbenita ndau disa pamje tepër sensual nga vaska saj dhe si pa dashur doli topless në njërën nga fotografite, por kjo mjaftoi që rrjeti të flaës në masë për të.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat