Shtatzëna më e ëmbël, tregon barkun e rritur - Bota Sot
Shtatzëna më e ëmbël, tregon barkun e rritur

Bota e Yjeve

Shtatzëna më e ëmbël, tregon barkun e rritur

Nga: H.O. Më: 16 korrik 2020 Në ora: 20:20
Shelby Tribble

Ajo është duke pritur fëmijën e saj të parë, një djalë me partnerin e saj Sam Mucklow.

Dhe shtatzëna Shelby Tribble ka treguar se bebja e saj është duke e shkelmuar atë tashmë për herë të parë në një postim të ëmbël të enjten.

Ish ylli i TOWIE ka publikuar një foto në Instagram me barkun e rritur kur ka pozuar para një pasqyre./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat