Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot e nxehta - Bota Sot
Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot e nxehta

Bota e Yjeve

Topless nga kopshti i shtëpisë, Alessandra Ambrosio “tërbon” ndjekësit me fotot e nxehta

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 23:39
Alessandra Ambrosio

Modelja braziliane Alessandra Ambrosio ka ngritur temperaturat me fotot hot në Instagram.

Nëna e dy fëmijëve pozoi topless dhe vuri në pah format e saj trupore për tu pasur zili.

Engjëlli i Victoria’s Secret realizoi imazhet joshëse në kopshtin e shtëpisë në Santa Monica, Kaliforni.

39-vjeçarja dukej mjaft seksi dhe tërheqëse teksa pozoi para kamerave duke mos lënë vend për imagjinatën.

Në fotot e nxehta, supermodelja ekspozoi të pasmet e saj dhe gjoksin bombastik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat