Me gjoksin shpërthyes në plan të parë, Demi “tërbon” ndjekësit dhe nuk le vend për imagjinatën - Bota Sot
Me gjoksin shpërthyes në plan të parë, Demi “tërbon” ndjekësit dhe nuk le vend për imagjinatën

Bota e Yjeve

Me gjoksin shpërthyes në plan të parë, Demi “tërbon” ndjekësit dhe nuk le vend për imagjinatën

Më: 17 korrik 2020 Në ora: 22:15
Demi Rose

Demi Rose është rikthyer me pozat e nxehta në rrjetet sociale.

Modelja “bombë” nuk ka lënë vend për imagjinatën me fotot joshëse.

Demi ka vënë në plan të parë gjoksin e saj bombastik me bikinit mikroskopike duke tërbuar ndjekësit.

Ylli i mediave sociale i çmendi të gjithë me format e saj trupore duke ngritur temperaturat.

Demi njihet për linjat e saj trupore bombastike dhe falë aseteve të saj ka siguruar 14.1 milion ndjekës në rrjetet sociale.

Dhe sigurisht modelja di sesi ti kënaqë dhe ti falënderoje që e ndjekin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat