Pasi u pa në veturë duke qajtur me Kayne, Kim rikthehet e vetme në shtëpi - Bota Sot
Pasi u pa në veturë duke qajtur me Kayne, Kim rikthehet e vetme në shtëpi

Bota e Yjeve

Pasi u pa në veturë duke qajtur me Kayne, Kim rikthehet e vetme në shtëpi

Nga: E.B Më: 29 korrik 2020 Në ora: 13:47
Kim dhe Kayne

Kim Kardashian dukej në gjendje të keqe ndërsa ajo u pa duke qajtur në makinë, në Los Angeles të Martën pas një ribashkimi të tensionuar me burrin Kanye West.

Kim është parë e vetme pas udhëtimit të saj duke u rikthyer në shtëpi.

Kim ishte me një veshje  të bardhë ndërsa dilte nga avioni i saj privat me flokët e lidhur, shkruan “Daily Mail”. Ajo e mbante kokën ulur dhe u duk sikur ishte duke qajtur.

Një burim i tha Dailymotionail se Kim është rikthyer përsëri në LA për të qenë me fëmijët ndërsa Kanye po përfundon albumin e tij të fundit, transmeton “Bota Sot”.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat