Rita Ora tregon hiret si asnjëherë më parë - Bota Sot
Rita Ora tregon hiret si asnjëherë më parë

Bota e Yjeve

Rita Ora tregon hiret si asnjëherë më parë

Nga: H.O. Më: 29 korrik 2020 Në ora: 18:25
Rita Ora

Ajo sapo është parë me të dashurin e ri Romain Gavras për herë të parë.

Dhe Rita Ora duke se ka festuar këtë dalje gjatë një qëndrimi në Ibiza me disa shoqe të mërkurën.

Ajo dukej e mrekullushme duke treguar linjat e saj trupore në një palë bikine./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat