Kim Kardashian sërish vetëm, pa Kanye West

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sërish vetëm, pa Kanye West

Nga: H.O. Më: 29 korrik 2020 Në ora: 19:12
Kim Kardashian

Kim Kardashian dukej e tensionuar kur ajo u pa të martën e emocionuar pas një ribashkimi të tensionar me burrin Kanye West.

Ylli televiziv 39 vjeqar është parë e vetme pas udhëtimit të saj për të vizituar bashkëshortin e saj të mëriztur në Cody, Wyoming, pas krizës së martesës.

Kim kishte veshur rroba të bardha kur ajo po dilte nga avioni i saj privat me flokët e lidhur thjeshtë. Ajo mbante kokën poshtë dhe fshehu faqen e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat