Kjo është motra binjake e Kylie Jenner

Bota e Yjeve

Kjo është motra binjake e Kylie Jenner

Nga: H.O. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 18:45
Stassue Baby, Kylie Jenner

Kylie Jenner ka shpërndarë një foto me shoqen e saj të ngushtë Stassue Baby, emri i vërtetë i së cilës është Stassie Karanikolau, të mërkurën në mbrëmje ku ato dukeshin sikur të ishin motra.

Zonjat ishin veshur në veshjet nue të SKIMS me korseta dhe flokët e tyre të gjata mbi supe. Nëna e Stromi ka shkruar “dhe ne jemi kthyer përsëri”, ndërsa Stassie shkruan, “Binjake për jetë”./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat