Megan sjell selfiet 'seksi' në pasqyrë

Bota e Yjeve

Megan sjell selfiet 'seksi' në pasqyrë

Nga: H.O. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 19:28
Megan Barton Hanson

Ajo sapo është kthyer nga një pushim veror.

Dhe Megan Barton Hanson të enjten ndau disa foto-selfie në pasqyrë.

Ylli i Love Island ka treguar kthesat e saj mahnitëse me një gjysëm bluzë të bardhë dhe xhinse të shkurtëra./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat