Rezarta bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 18-vjeçe - Bota Sot
Rezarta bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 18-vjeçe

Bota e Yjeve

Rezarta bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 18-vjeçe

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 09:03
Rezarta Shkurta

Të gjithë bëhemi nostalgjikë herë pas here.

Kjo i ka ndodhur edhe këngëtares Rezarta Shkurta, e cila së fundmi ka publikuar një foto nga adoleshenca e saj.

Ajo ka “rrëmuar” në arkivën e saj dhe ka publikuar një foto kur ishte vetëm 18-vjeçe.

Siç bën të ditur ajo, foton ia ka realizuar fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat