Vëmendje! Rita Ora bikinet nuk i duron dot, i heq dhe...

Bota e Yjeve

Vëmendje! Rita Ora bikinet nuk i duron dot, i heq dhe...

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:16
Rita Ora

Ajo është duke e kaluar kohën në diell me të dashurin e ri Romain Gavras.

Dhe Rita Ora është bindur për të ngritur pulsin duke larguar bikinet e saj për të realizuar selfie gjatë pushimt në Ibiza të dielën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat