Hailey tregon sa fëmijë do të kenë me Justin Bieber

Bota e Yjeve

Hailey tregon sa fëmijë do të kenë me Justin Bieber

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:28
Hailey Bieber

Hailey Bieber ka bërë dy referenca për fëmijët e saj të ardhshëm me burrin Justin Bieber në kopertinën e Vogue India.

Fillimisht 23 vjeqarja thotë se ajo dhe 26 vjeqari fitues i Grammy do të rrisin fëmijët e tyre duke pasur respekt për 'Black Lives Matter'.

"Ata do të rriten duke ditur si t'i trajtojnë njerëzit, pse ne nuk themi gjëra të caktuara dhe pse ne respektojmë dhe pranojmë", shpjegoj Hailey./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat