Jennifer Lopez shfaqet pa makiazh

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet pa makiazh

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:43
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka festuar 51 vjetorin pak ditë më parë me urimet më të mira nga shoqëria e saj, familja dhe tifozët.

Por fituesja e dyfishtë e Grammy ka shfaqur disa foto nga karantina e saj. Ajo është shfaqur pa makiazh duke shpërndarë këto foto për 127 milionë ndjekësit e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat