Shanina Shaik momente intime me të dashurin

Bota e Yjeve

Shanina Shaik momente intime me të dashurin

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:50
Shanina Shaik

Ata dolën publikisht me romancën e tyre në shkurt të këtij viti.

Dhe Shanina Shaik u shfaq me të dashurin e saj Seyed Payam në Jug të Francës të dielën.

Modelja e Victoria Secret kishte veshur pantollona të bardhë të gjerë dhe bluzë të hapur tek gjoksi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat