Alessandra Ambrosio e dëshmon se është modelja më e mirë në botë

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e dëshmon se është modelja më e mirë në botë

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:56
Alessandra Ambrosio

Përveq karrierë së saj të modelimit ajo është bërë edhe një eksperte me bikine.

Dhe Alessandra Ambrosio e jetësoj reputacionin e saj kur doli nga uji i oqeanit të shtunën pasdite e veshur me bikine ngjyrë ari./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat