Modelja i habit të gjithë: Dua të rris të pasmet, 50 mijë euro për mjekun që e merr përsipër

Bota e Yjeve

Modelja i habit të gjithë: Dua të rris të pasmet, 50 mijë euro për mjekun që e merr përsipër

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 06:40
Meli Santa

Është një prej modeleve më të bukura dhe të klikuara. Bëhet fjalë për 24-vjeçaren Meli Santa.

Format e saj trupore shpesh bëhen objekt i komenteve të ndjekësve në rrjetet sociale. Modelja i ka habitur të gjithë së fundmi duke thënë se po kërkon të rrisë të pasmet.

Madje ka deklaruar se ofron 50 mijë euro për mjekun që e merr përsipër.

“Unë jam në një mision për t’i rritur ato. Të pasmet e mia duken shumë të natyrshme tani, por preferoj një pamje artificial, kështu që dua t’i ndryshoj. Unë do të bëj operacione derisa të marr rezultatin që dua”, është shprehur modelja për “Daily Star”.

“Unë do të paguaj 50,000 dollarë për çdo kirurg të njohur që do të përmbushë dëshirën time”, ka përfunduar ajo.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat