Kourtney dhe ish bashkëshorti bashkë në pushime - Bota Sot
Kourtney dhe ish bashkëshorti bashkë në pushime

Bota e Yjeve

Kourtney dhe ish bashkëshorti bashkë në pushime

Nga: H.O. Më: 3 gusht 2020 Në ora: 09:54
Kourtney Kardashian

Pavarësisht Covid 19 Kourtney Kardashian ka qenë duke kuruar pushimet e fundit verore për veten dhe tre fëmijët e saj, Mason, Penelope dhe Reign.

Por ajo vendosi të ndryshoj gjërat duke shpëtuar nga nxehtësia dhe iku në Santa Barbara.

Kourtney u bashkua me ish bashkëshortin e saj, Scott Disick, i cili i postoj disa foto në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat