Modelja tegon format e vërteta trupore në fotot e fundit - Bota Sot
Modelja tegon format e vërteta trupore në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Modelja tegon format e vërteta trupore në fotot e fundit

Nga: E.B Më: 3 gusht 2020 Në ora: 19:08
Jacqueiline Jossa

Jacqueiline Jossa tregoi format e saj trupore në një photoshoot ku ka reklamuar rroba për larje.

27-vjeçarja pozoi për një seri fotografish argëtuese në dritën e diellit në Ibiza, shkruan “The Sun”.

Ajo ishte duke modeluar koleksionin e saj për “In The Style” dhe ka thënë për fansat e saj se dëshironte të tregonte "pak realitet" në mënyrën se si duken kostumet e larjes në forma të ndryshme trupore, transmeton “Bota Sot”

Në përpjekje për t’i bërë veshjet të duken sesi duken në të vërtetë tek femrat duke shijuar pushimet e tyre, ajo ka  pozuar e ulur pranë pishinës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat