Modelja provokon keq, kështu 'rrëshqet' vaji në gjoksin e saj - Bota Sot
Modelja provokon keq, kështu 'rrëshqet' vaji në gjoksin e saj

Bota e Yjeve

Modelja provokon keq, kështu 'rrëshqet' vaji në gjoksin e saj

Nga: H.O. Më: 4 gusht 2020 Në ora: 09:33
Courtney Stodden

Courtney Stodden ngriti temperaturat në videon e saj të fundit në Instagram kur mori vëmendje me singlin e fundit.

Ylli 25 vjeqar u shfaq në ekran me një palë bikine, duke derdhur vaj poshtë gjoksit.

Courtney u shfaq pranë një pishine dhe mbante një gotë shampanjë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat