Koha për plazh! Pas Eranda Libohova dhe Eli Fara, “në moshën e rinisë” edhe Manjola Nallbani - Bota Sot
Koha për plazh! Pas Eranda Libohova dhe Eli Fara, “në moshën e rinisë” edhe Manjola Nallbani

Bota e Yjeve

Koha për plazh! Pas Eranda Libohova dhe Eli Fara, “në moshën e rinisë” edhe Manjola Nallbani

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 07:56
Manjola Nallbani

Disa nga këngëtaret me të njohura dhe të pëlqyera për publikun po shijojnë pushimet e verës, në këtë kohë pandemie.

Qeveria ka ndaluar koncertet gjatë mbrëmjes, çka i ka detyruar ato të kenë edhe më shumë kohë për pushime.

Eranda Libohova dhe Eli Fara treguan se përveç se mbeten dy nga këngëtaret me të njohura dhe të sukseshme në vendin tonë, nuk njohin as moshë. Nga format fizike, edhe pse i kanë kaluar të 50-at ato treguan nga plazhi, se kanë mbetur "në moshën e rinisë".

Nuk kishte si të mbetej pas tyre, Manjola Nallbani.

Ishte radha e saj sot, teksa me një foto nga plazhi tregoi se ka mbetur gjithashtu "në moshën e rinisë."

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat