Kimberley Garner 'çmend' Francën me linjat 'hot' - Bota Sot
Kimberley Garner 'çmend' Francën me linjat 'hot'

Bota e Yjeve

Kimberley Garner 'çmend' Francën me linjat 'hot'

Nga: H.O. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:14
Kimberley Garner

Ajo po qëndron në jugun e Francës e zhytur në diell pasi u hoqën kuzifimet e udhëtimit.

Dhe Kimberley Garner duket se po shijon mjaftë mirë pushimin në vendin evropian, pasi u pa duke bërë plazh në St Tropez të mërkurën.

Ish ylli i Made In Chelsea u shfaq me një veshje dy pjesëshe ngjyrë mandarine.

Ajo në duar mbante dhe një pije freskuese./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat