Ariana Grande tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Ariana Grande tregon gjoksin

Nga: H.O. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:27
Ariana Grande

Ariana Grande ka shpërndarë disa foto në Instagram të mërkurën, ku po shijon pushimet e saj në Amangiri në Canyon Point, në Juta.

Këngëtarja e hitit Seven Rings ka bërë lëvizjet e rralla të pozimit me bikine të vogla në formë trëkëndëshi, duke treguar tatuazhet e saj.

Dhe në një imazh, këngëtarja fituese e Grammy u pa duke u buzëqeshur pranë të dashurit të saj, Dalton Gomez./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat