Rita Ora vazhdon pushimet në Ibiza - Bota Sot
Rita Ora vazhdon pushimet në Ibiza

Bota e Yjeve

Rita Ora vazhdon pushimet në Ibiza

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 11:35
Rita Ora

Rita Ora po shijon ditë pushimi në plazhin luksoz të Ibizas.

Bashkë me motrën e saj, Elenën dhe shoqet e saj, këngëtarja me prejardhje vazhdon të jetë në vëzhgimin e paparacëve.

Me fustan të bardhë dhe me një shami në kokë, Rita është parë dje duke u nisur për një darkë me shoqet e saj.

Image
Rita Ora

I pranishëm në këtë pushim është edhe i dashuri i saj i ri, Romain Gavras.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat