Për herë të parë Katy Perry flet për ndarjen nga Orlando Bloom - Bota Sot
Për herë të parë Katy Perry flet për ndarjen nga Orlando Bloom

Bota e Yjeve

Për herë të parë Katy Perry flet për ndarjen nga Orlando Bloom

Nga: H.O. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:33
Katy Perry

E nominuara 13 herë për Grammy Katy Perry ka reflektuar nga ndarja e saj prej 10 muajsh nga i fejuari Orlando Bloom në mes të mars 2017 dhe janar 208, tani që vajza e tyre është afër.

Duke folur në një intervistë për revistën People të premten, shtatëzëna 35 vjeqare thotë se është vetëm një udhëtim i vetëm që bëri që gjërat të shkojnë më mirë.

“Të dy kemi vendosur që të shkojmë në udhëtime ndaras sepse nuk ishte gjysma e tij dhe gjysma ime që e bënim një të plotë.  Ishte tërësia ime dhe tërësia e tij që e bën që gjithqka të ndodhë”./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat