Veshja tejet e ngushtë ia zbulon të gjitha - Bota Sot
Veshja tejet e ngushtë ia zbulon të gjitha

Bota e Yjeve

Veshja tejet e ngushtë ia zbulon të gjitha

Nga: H.O. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:54
Lauren Goodger

Ajo u rikthye përsëri në skenë pasi ishte kritikuar shumë nga veshjet e saj me bikine.

Dhe Lauren Googer me krenari tregoj linjat e saj të mahnitshme me veshje sportive ngjyrë gri gjatë një stërvitje në një park në Essex të mërkurën.

Ish ylli i Toëie zgjodhi që përmes fitnesit të tregoj linjat e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat