Rita Ora me krenari zhvishet në bikine - Bota Sot
Rita Ora me krenari zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Rita Ora me krenari zhvishet në bikine

Nga: H.O. Më: 7 gusht 2020 Në ora: 13:06
Rita Ora

Rita Ora edhe njëherë të enjten ka shfaqur trupin e saj në plazh në rrezet e diellit në Ibiza.

Këngëtarja 29 vjeqarja u shfaq me bikine ngjyrë ari, kur ajo tregoj figurën e saj, derisa po shijon pushimet me të dashurin e saj të ri, Romain Gavras.

Ajo me krenari ka shfaqur figurën e saj të rrezitur dhe të tonifikuar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat