“I bëre 20 vjeçaret të fshihen”; Manjola Nallbani tërbon plazhin e veshur me bikini! - Bota Sot
“I bëre 20 vjeçaret të fshihen”; Manjola Nallbani tërbon plazhin e veshur me bikini!

Bota e Yjeve

“I bëre 20 vjeçaret të fshihen”; Manjola Nallbani tërbon plazhin e veshur me bikini!

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 12:26
Manjola Nallbani

Këtë fillim gushti artistja Manjola Nallbani ka nisur pushime, teksa kētë të shtunë nuk na e kurseu edhe një foto me bikini nē instagramin e saj.

Pak para se të dalë në plazh Manjola ka shkrepur njē foto në ambientin e gjelbērt.

“Gusht, muaji im i preferuar” shkruan Nallbani përbri fotos me siluetën perfekte të saj. E veshur me një palë bikini të zeza, hedhur sipër njē kimono plazhi nē po të njëjtën ngjyrē, pedagogia e Akademisë së Arteve duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë nga format perfekte fizike.

Elegante dhe e tonifikuar, edhe kësaj here Manjola la fjalë këdo që e sheh apo e kundron nga ekrani i telefonit.
Kuptueshëm nën foton e hedhur në instagram, komentet komplimentuese gëluan menjëherë teksa njëri prej tyre i thotë se ‘i bëre 20 vjeçaret të fshihen’.
Manjola Nallbani që herët ka treguar kujdes të veçantë për fizikun e saj, dhe nëse ti ashtu si unë po mendoje të haje sufllaqe sot; si thua sikur të mjaftohemi me njē sallatë?!

Image
Manjola Nallbani
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat