Rita Ora zhvishet dhe ua kthen b... - Bota Sot
Rita Ora zhvishet dhe ua kthen b...

Bota e Yjeve

Rita Ora zhvishet dhe ua kthen b...

Nga: H.O. Më: 9 gusht 2020 Në ora: 19:54
Rita Ora

Ajo ka qenë duke shijuar rrezet e diellit në pushimin e saj në Ibiza bashkë e një grup miqësh duke përfshirë edhe të dashurin e saj të ri, Romain Gavras.

Dhe Rita Ora ka ngritur temperaturat kur ka shpërndarë disa foto të reja nga pushimet e saj e bikine.

Këngëtarja 29 vjeqare ka shfaqur figurën e saj të jashtëzakonshme me një palë bikine ngjyrë blue të kaltër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat