Ermal Hoxha i bën Rezartës, surprizën romantike buzë detit - Bota Sot
Ermal Hoxha i bën Rezartës, surprizën romantike buzë detit

Bota e Yjeve

Ermal Hoxha i bën Rezartës, surprizën romantike buzë detit

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 06:08
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Një fundjavë e kaluar buzë detit dhe një mbrëmje e mbyllur në mënyrë romantike.

Këngëtarja Rezarta Shkurta është surprizuar nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha mbrëmjen e kësaj të diele.

Ai ka shkruar në rërë shkronjën “R” si emri i Rezartës, duke e emocionuar të shoqen, e cila i ka ndarë pamjet në rrjetet sociale.

Çifti ka kaluar jo pak vështirësi, pas arrestimit të Ermalit si pjesë e grupit të laboratorit të kokainës në Xibrakë, teksa Rezi ngeli vetëm me Herën e vogël.

Ermali u lirua nga burgu para dy vitesh, duke bërë që familja të bashkohet.

Ai u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda në korrik të 2017 me 10 vite burgim me gjykim të shkurtuar, së bashku me anëtarët e tjerë të grupit ‘Xibraka’. Nga gjykimi i shkurtuar dënimi zbriti në 6 vite dhe 8 muaj burgim.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat