E dashura 22 vjet më e re e DiCaprios, befason me linjat e 'nxehta' - Bota Sot
E dashura 22 vjet më e re e DiCaprios, befason me linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

E dashura 22 vjet më e re e DiCaprios, befason me linjat e 'nxehta'

Nga: H.O. Më: 10 gusht 2020 Në ora: 19:35
Camila

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij, Camila Morrone kanë shijuar një ditë në plazh bashkë me miqtë e tyre të shtunën.

Ishte një shëtitje plotë argëtim me një grup VIP-ash të cilët gjetën një vend privat për t'u ulur dhe notuar në distancë nga shoqëria.

Camila 23 vjeqare ka treguar trupin e saj në bikinë të holla të zeza./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat